Damla Etiket Makineleri

Etiketlere katmış olduğu üç boyutlu etki, parlak görünümü ve etkileyiciliğiyle günümüzde, otomotivden tekstile, mobilyadan beyaz eşyaya, promosyondan takı sektörüne, elektrikli aletlerden eletronik aletlere, deri sektöründen hediyelik eşya sektörüne kadar ve benzeri bir çok sektörde kullanılan ve tercih edilen damla etiketler, etiket kullanımında başka bir boyut yaratmaktadır.

Mercek etkisiyle tasarımı büyük gösteren, görülme açısını genişleten, renklere derinlik ve parlaklık kazandıran bir reklam ürünüdür. Damla etiketin yarattığı üç boyutluluk etkisiyle en basit nesneler bile özel bir görünüm kazanıp kolayca farkedilir hale gelirler. Ürün böylece öne çıkar ve ayrıca özdeşleştiği bir başka marka ya da logonun bir projeksiyonu olarak da görülür.

Domesline damla etiket sistemleri üstüne teknolojisi ve ihtiacınıza göre tedarik edbileceğiniz bir çok MAKİNE çeşidiyle, sizlere en ekonomik ve seri üretim yapabileceğiniz ürünleri sunmaktadır. Türkiye'de ve dünyada geniş bir referans ve kullanıcı kitlesine sahip olan Domesline markalı damla etiket makineleri CE kalite belgesine sahip olup 3 yıl garantilidir. Yeni Domesline serisi özel tasarımı birinci sınıf işçilik ve kullanılan parçaların seçiminde gösterilen hassasiyet ile dünyanın en kaliteli ürünleri arasında yerini almış bulunmaktadır.