Flash Sistem Kaşe Makineleri

BEKLENTİLERİNİZİN ÜZERİNDEKİ KABİLİYETLERİYLE DİĞER KAŞE SATIŞLARINI İMKANSIZ KILIYOR

Kaşe dünyasında, modern teknolojinin şaşırtıcı imkanlarıyla beslenen mühendislerimiz, profesyonelliklerini Flash Sistem kaşe makinelerine uygulayarak en titiz insanın beklentilerini bile karşılayacak, hatta aşacak ürünler geliştirdiler. Özenle seçilen parçaları modern teknolojinin olağanüstü hassaslığı ile birleştiren yeni Flash Sistem serisi sizleri patlamaya hazır bir heyecanı yaşamaya davet ediyor.

FLASHLINE kaşe makineleri, flash pedlerin en hızlı ve en kaliteli şekilde pozlandırılmasını sağlayarak, kaşe tasarımlarınızı en kısa sürede hayata geçirir. Hem kullanıcıların hem de kaşe imalatçılarının ihtiyaçlarını mükemmel ve kısa sürede karşılamak için Matuya mühendisleri tarafından tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Tamamen mikro işlemci dijital kontrol paneline sahip olan Flashline 1.800.000 kez patlama sayısına sahiptir. Yeni Flashline serisi özel tasarımı birinci sınıf işçilik ve kullanılan parçaların seçiminde gösterilen hassasiyet ile tartışmasız dünyanın en kaliteli flash makinesidir.

FLASHLINE flash sistem kaşe makineleri polimer sistem kaşe üretiminde kullanılmakta olan hiç bir yardımcı malzemeye ihtiyaç duyulmayan ve dünyada kabul görmüş en mükemmel ve en süratli kendinden mürekkepli bir kaşe sistemidir. Flash sistem kaşelerde yazı alanı ayrı bir ıstanpadan mürekkep alarak baskı yapmaz. Kendinden mürekkepli bir kaşe sistemidir. Bu yüzden flash kaşeler kaşe sapında döner mekanizmaya ihtiyaç duymazlar. Ayrıca kendinden mürekkepli bir kaşe sistemi olması üreticiye renkli kaşe yapma olanağı sunar.